Loading...
Nasıl Blog Sitesi Sahibi Olurum 2017-05-04T16:52:08+00:00

Burada profesyonel bir blog sitesi sahibi olmak çok kolay! Paketler sayfasında kullanıma hazır hale getirilmiş birbirinden şık, mobil uyumlu ve kolay kullanıma sahip blog temaları bulunmaktadır. Hoşunuza giden bir temayı/paketi seçerek satın almanız, blog sitenizin yayına girmesi için yeterli olacaktır.

Kurulumu yapılan blog tamamen size özeldir ve yönetimi size aittir.

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, blog yayına alınana kadar tüm işlemler tarafımızca yapılır ve herhangi bir düzenlemeye ihtiyaç duymazsınız.

Size düşen tek şey kullanmaya başlamak.

  1. Temalar sayfasını ziyaret edin.
  2. Aralarından ihtiyacınızı karşılayacak olan temayı seçin. Canlı demoyu inceleyin.
  3. Satın Al butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geçin.
  4. Ödeme öncesi sayfada istenilen bilgileri ekleyin. (Kurulum yapılacak web adresi vb. bilgiler.)
  5. Siparişi Onayla butonu ile ödeme işlemini tamamlayın.

…hepsi bu kadar. Blog siteniz en geç 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelecektir.

Sitemizde ödeme yöntemi olarak Paypal (kredi kartı) kullanılmaktadır. Kredi Kartı ile ödeme yapmak istememeniz durumunda Mesaj Gönder kısmından iletişime geçerek size özel farklı ödeme yöntemleri sunup sunamayacağımızı sorabilirsiniz.

  • Paypal Nedir?
    PayPal dünyanın en güvenilir ödeme kanallarından biridir. Paypal ile alışveriş imkanı sunan internet sitelerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlar. Paypal ile yapılan ödemeler her zaman Paypal’ın resmi web sitesi olan https://www.paypal.com üzerinden yapılır.
CLOSE
CLOSE

Web paketlerimiz artık WeblogStudyo.com sitesi üzerinden satılmaktadır. Ürünlerimiz güncel fiyatları ile yeni sitemize taşınmıştır. Kapat