Kullanım Şartları 2017-05-04T16:52:08+00:00
  1. RenklimBlog, dünyanın en iyisi olan WordPress alt yapısı ile Premium tema ve eklentiler kullanarak kurulum yapar.
  2. Bir domain ve hostinginiz yok ise her şey dahil paketlerimizde ilk yıl ücretsiz olarak domain ve hosting hizmeti verilir. Sonraki her yıl için normal piyasa şartlarında bulunan en düşük fiyattan domain ve hosting yenileme ücreti alınır. Bu ücret genellikle yıllık 19$ ile 27$ arasıdır.
  3. Hosting hizmetini bizden alıyorsanız süresiz destek ve güncelleme hizmeti alabilirsiniz ücretsiz olarak.
    Hosting hizmeti sağlanan müşterilere güvenlik nedeniyle yalnızca blog kontrol paneli teslim edilir. Teknik alanlara değinmek istenmesi için ftp vb. bilgilere de erişmek isteyen bloglar için garanti devre dışı bırakılır.
  4. Domain ve Hostinginiz varsa yine kurulum hizmeti alabilirsiniz. Fakat mevcut paket fiyatlarında indirim yapılmaz. Bu durumda aldığınız ürün ile ilgili 1 (bir) yıl süreyle ücretsiz güncelleme(tema, eklenti) alabilirsiniz.
  5. Satışa sunmadığımız sürece blog paketleri/fiyatları üzerinden kurumsal web sitesi kurulumu istekleri dikkate alınmaz. Faturalı olarak hizmet almak istemeniz durumunda tektenonline.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.
  6. Tasarladığımız veya kurmuş olduğumuz tüm blogların içeriğinden(eklenen yazı, resim vb.) her zaman blog sahibi sorumludur.
  7. Hosting hizmeti bizden alınıyorsa; 18+ (erotik-pornografi) görüntüler, spam mail reklamları ve sosyal medya sayfa hilesi uygulaması barındıracak olan kişilere hizmet verilmez. Bu içeriklerden birini barındırdığını fark ettiğimiz bloglar ise kapatılarak sunucudan tüm verileri silinir.
  8. RenklimBlog, hizmet öncesinde sonrasında telefon ile destek vermez veya telefonla isteklerinizi dinlemez. Tüm bunlar ve fazlası için mail gönderebilir veya canlı destek kısmından bize her an ulaşabilirsiniz.
CLOSE
CLOSE